OFERTA  USŁUG  FOTOGRAFICZNYCH
Oferuję Państwu wykonanie sesji zdjęciowej w plenerze lub we wnętrzach oraz reportażu z kościoła, USC i przyjęcia weselnego.

Mogę towarzyszyć Wam przez cały dzień uwieczniając również przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, itp. Zgodnie z przyjęta przeze mnie zasadą, przyjmuję tylko jedno zlecenie w danym dniu, tym samym mogę zapewnić Państwu nieograniczony czas w dniu ślubu.

Istnieje możliwość zamówienia całego albumu zawierającego Wasze zdjęcia, jak i zamówienie poszczególnych zdjęć w liczbie ustalanej na wstępie. Wyboru zdjęć dokonujecie sami spośród około 3x większej ilości od zamówionej.

Zapraszam do obejrzenia moich prac fotograficznych, w oryginale, na dużym formacie. Spotkanie pozwoli poznać Wasze oczekiwania i pomysły jakie chcielibyście mieć zdjęcia.

Udane zdjęcia, to w dużej mierze wynik dobrej współpracy. Dlatego tak ważne oprócz techniki i mojej pracy jest Wasze zaangażowanie, tym bardziej, że w czasie sesji stawiam zawsze na naturalność, na uchwycenie właściwej chwili nie zaś na wymuszone i sztuczne pozy.

Ze względu na różnorodność oczekiwań trudno mi było opracować uniwersalną ofertę  ilości zdjęć ich formatów, stąd też we wszystkich pytaniach proszę o kontakt telefoniczny lub e`mail.


NOWOŚĆ  - wydruki wielkoformatowe ze zdjęć - NOWOŚĆ
atrakcyjne ceny


Zapraszam do zapoznania się z cennikiem usług fotograficznych.
cennik usług fotograficznych

umowa usługi fotograficzne  "Zawsze staram się aby wykonywana przeze mnie fotografia ślubna była połączeniem elegancji i dobrego gustu w zdjęciach plenerowych i kościelnych oraz reporterskiego wyczucia i refleksu przy zdjęciach na przyjęciu i przy składaniu życzeń."
Zapewniam Państwu:

- najwyższą jakość zdjęć wykonywanych sprzętem firmy Canon.

- w przypadku zdjęć w formie klasycznej - negatywy przechodzą bezpłatnie na Państwa własność.

- w przypadku zdjęć w formie cyfrowej - otrzymujecie dodatkowo płytę PHOTO-CD z wszystkimi wybranymi zdjęciami w dużym formacie do późniejszego wywołania w cyfrowym labie dodatkowych odbitek, np. dla rodziny

- na życzenie, wykonanie dużego albumu z oryginalnie dobranymi i wklejonymi zdjęciami. Polecam tu albumy cenionej światowej firmy HENZO.

- każda wykonywana przeze mnie sesja kończy się wykonaniem większej ilości ( średnio 3x) zdjęć od zamówionych przez Państwa. Zdjęcia nadliczbowe obrobione do formatu komputerowego dodaję w ramach prezentu.

- w większości przypadków dojazd wliczony w cenę usługi

- wykonanie zdjęć kolorowych, czarno - białych, sepii, bichromiii, w cenie zdjęcia
  kolorowego

- jeśli tego dnia czas Wam pozwoli, proponuję nastrojowe zdjęcia wieczorne lub nocne, w otoczeniu podświetlonych zabytków, na staromiejskich uliczkach oświetlonych latarniami, przy fontannach, itp.

- retusz i zaawansowaną foto edycję komputerową ( dokładanie stylowych ramek, fotomontaż, korekcja kolorów )

- wywołanie odbitek na maszynach i papierach wiodącej światowej firmy Fuji co zapewnia wysoką jakość oraz trwałość zdjęć.

TECHNIKA, czyli na czym pracujemy.


O
d początku w swojej pracy korzystam wyłącznie ze sprzętu fotograficznego firmy Canon. Jego renoma i niezawodność pozwala skupić się na aspektach twórczych przy zachowaniu zawsze wysokiej jakości prac.

Pracuje na najwyższej klasy zawodowych obiektywach Canona serii L ze stałym otworem przysłony, ( Canon EF 28-70/2.8 L, Canon EF 70-200/4 L ) Ich bezkompromisowa ostrość, znikome winietowanie i mała dystorsja pozwalają cieszyć się doskonałą jakością zdjęć.

U
żytkowany zestaw aparatów i obiektywów pozwala na uzyskiwanie doskonałej jakości odbitek o formatach do 50x70 cm.

P
rzy zdjęciach w słabo oświetlonych miejscach, np. we wnętrzach, używam statywów wiodącej światowej firmy Manfrotto.

Obecnie istnieje możliwość wydruków fotograficznych w formacie wielkoformatowym, ograniczeniem jest jedynie szerokość, która wynosi 1,6 m przy praktycznie dowolnej długości. Przykładowo mogę z Państwa zdjęć wydrukować reprodukcje bądź plakat do powieszenia na ścianie.

Oprócz fotografii portretowej oraz ślubnej zajmuję się również zdjęciami okolicznościowymi z innych uroczystości o charakterze zarówno rodzinnym jak i publicznym.


Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zachęcam Państwa do korzystania z naszych usług fotograficznych.      
Arkadiusz Cukras
powrót do początku