Witam Państwa na mojej stronie.

Galeria, która Państwo odwiedziliście poświęcona została artystycznej fotografii ślubnej, portretowej oraz reportażom z uroczystości rodzinnych.

Ślub to niezwykły dzień - pełen emocji, napięcia i radosnych wydarzeń. Wszystko wtedy dzieje się tak szybko. Fotografie pozwalają ten czas zatrzymać, utrwalić tą  szczególną chwilę Waszego życia aby móc ją później po latach przywoływać i wspominać. Powracając z upływem lat do albumu ślubnego, wciąż możecie dostrzegać na zdjęciach coś nowego i przywoływać do pamięci zapomniane chwile. Ta wielka zaleta fotografii sprawia, że jest do dziś obecna przy wszystkich ważnych wydarzeniach jako dokument naszego życia.

Fotografia ślubna, którą wykonuję w plenerach pozwala w pełni wykorzystać warunki jakie daje nam naturalne światło oraz różnorodne otoczenie z piękną przyrodą i architekturą. Zachwyca spontanicznością gestów i bogactwem miejsc. Sprawia, że zdjęcia posiadają niepowtarzalny, romantyczny charakter. Widać na nich emocje i uczucia jakie Wam towarzyszą w tym uroczystym dniu.

Indywidualne spotkania oraz rozmowy, poprzedzające wykonanie zdjęć i albumu z uroczystości ślubnej, pomagają poznać mi Wasze wymagania i oczekiwania odnośnie zdjęć.


Chciałbym aby z upływem lat Wasz album z fotografiami ślubnymi stał się cenną rodzinną pamiątką, do której zawsze będziecie wracać z radością i uśmiechem.
Arkadiusz Cukras

Zapraszam do obejrzenia galerii.